צימרים מפוארים

תחום הצימרים החל את דרכו באמצע שנות התשעים בערך ורק תפס תאוצה לאורך השנים. בשנות התשעים הצימרים הראשונים החלו את דרכם כבקתות עץ פשוטות עם מיטה זוגית פשוטה, חדר ילדים קטן נוסף, מקלחת ושירותים והאיכותיים באותה תקופה אף הוסיפו ג'קוזי פינתי קטן. בחלל הצימר היה מטבחון קטן עם כלי בישול, טלוויזיה קטנה ומכשיר וידאו.

בעשור האחרון תחום זה תפס תאוצה והצימרים הנבנים היום ברמה גבוהה ביותר אף יותר מבתי מלון חמישה כוכבים. יש לציין שתחום הצימרים נגס חלק משמעותי לאורך השנים מבתי המלון השונים בארץ.

כיום צימרים חדשים שנבנים נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ורובם מאובזרים בטלוויזיית LCD גדולה (בחלקם מקרן), חיבור לערוצי יס או כבלים, מערכת קולנוע ביתית, DVD, ג'קוזי ספא גדול בתוך כל צימר, מטבחון מאובזר בשיא הטכנולוגיה החדישה ביותר, מיטות עם מזרנים אורטופדיים או מיטות מתכווננות.

חצר צימרים אלו לא הוזנחה לרגע ובחלקם הגדול של הצימרים אף תמצאו בריכה גדולה בחצר, ג'קוזי ספא, סאונה, חדר כושר, שולחן סנוקר ועוד מגוון רחב של אטרקציות בחצר.

בשנים האחרונות נבנים יותר ויותר צימרים בצפון הארץ דבר שמביא את בעלי הצימרים הישנים יותר לעבוד במחירים זולים יותר או לחילופין להיכנס להשקעה כלכלית כבדה למדי ולשדרג את הצימרים כדי לעמוד בדרישות השוק. לרוב בעלי צימרים ישנים שלא שידרגו את הצימרים שלהם נאלצים להוזיל מחירים על מנת לעבוד בסופי שבוע דבר שלא תמיד כלכלי ונועד רק לגלגל כסף.

מחירי הצימרים השונים מורכבים מהרבה מאוד אלמנטים לדוגמא: צימרים חדשים יותר שההשקעה בהם נראית לעין, בריכה בחצר, סאונה, ג'קוזי ספא, צימרים מבודדים או לחילופין צימרים עם נוף מרהיב. וכמובן ההערכה העצמית של בעל הצימר כפי שהוא מעריך את שווי הצימר שלו ומתמחר אותו בהתאם.